از همون سحرهای ابتدایی ماه مبارک بود که مجری و سبک برنامه سحوری از شبکه چهار توجهمو جلب کرد.آقایی با موهای سفید اما چهره ای مهربون که با صدای دلنشینی از کتابهایی که روی میزشون چیده شده بود شعر و نثر میخوندن و شرح و توضیحی ضمیمه می کردن. برام جالب بود که ایشون دقیقا چه کاره هستند، چون تابحال به عنوان مجری ندیده بودمشون و از طرفی هم فرد صاحب دانش و فضلی به نظر میرسیدن.با یه سرچ ساده رسیدم به اسم ساعد باقری ، سراینده سرود ملی فعلی.موضوعی که تا اون موقع بهش فکر نکرده بودم! و حالا برام جالب بود که واقعا سراینده سرود ملی این آدمه!

این سحر درمورد اراء عرفانی اخلاقی و حکمی امام خمینی صحبت کردند و دو تا مطلب جالب گفتند؛ اول اینکه ایشون معتقد بودن هر حکم اخلاقی یا عرفانی رو باید با توجه به اون فرد خاص که موردنظره صادر کرد و بخاطر تفاوتهای فردی ادمها از یک فرد به فرد دیگه شرایط متفاوته و اضافه کردن هیچ کس بهتر از خود آدم به این شناخت از آدم نمیرسه. نکته دوم اینکه برای دونستن این مطلب که آیا یک فعل ما در مسیر درست و در جهت هدایت بوده یا نه باید ببینیم آیا زمینه فضائل بعدی رو فراهم کرده یا نه.چون فضائل جذب کننده فضائل هستند

+احتمالا مثالهایی رو به این پست اضافه کنم

++وقتی راجع به "پاسبانی حریم دل" حرف میزدن فقط تونستم اشک بریزم و به حال و روز خودم تاسف بخورم

درس آخرین سحر۹۸

فرد ,فضائل ,رو ,جالب ,سراینده ,ملی ,بود که ,برام جالب ,جالب بود ,سراینده سرود ,به این

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

smjh مشکلات رفتاری کودکان همراه با داستان های کوتاه و آموزنده خبرهای فوری buyslimming دیپلم اسان در کرج و شهریار آشپرخونه منتظران حضرت مهدی علیه السلام دانلود و تماشای آنلاین فیلم و سریال ویلم گوریل فهیم پیپر دانلودر